Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Akademik Personel İlanı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 12:03
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Akademik Personel İlanı 2016

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Akademik Personel İlanı 2016 için aradığı şartları ve gerekli detayları açıkladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Akademik Personel İlanı 2016 için aradığı şartları ve gerekli detayları açıkladı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre; akademik personel alımı yapılacaktır. İlan için gerekli şartlar aşağıda belirtecek olup, gerçeye aykırı beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvuruda bulunan adayların başvurularının, başvuru tarihinden sonra geçersiz beyan ile yapıldığı öğrenildiğinde, başvuruları ve iş kazanımından doğan hakları geçersiz sayılacaktır.

Aranan Nitelikler:

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Akademik Personel İlanı 2016’ya başvuru yapacak öğretim üyesi adayları, tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

Pozisyon: Yardımcı Doçent Kadrosu

İstenilen Bilgiler;

Başvurdukları ana bilim dalı ve yabancı dile yönelik yeterliliklerini kanıtlayabilecekleri belge,

Özgeçmiş,

Doktora ya da Sanatta yeterli belgesi,

3 fotoğraf,

Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan içeriklerin CD yada dosya formatında 4 nüsha şeklinde iletmeleri gerekli görülmüştür.

Alınacak Personel Sayısı: 1 adet

Ana Bilim Dalı: İlk ve Acil Yardım

Unvan: Yrd. Doç. 

Mesleki Yeterlilik:

DNA barkodlama konusunda doktora sonrası en az 1 yıl çalışmak ve DNa alizi, moleküler teknikler konularında deneyimli olmak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Akademik Personel İlanı 2016’ya başvuru yapacak adayların başvuru yapabilecekleri adres için aşağıda yer alan bağlantıyı takip etmeleri gerekmektedir. Ayrıca daha detaylı bilgiler ve başvuru koşulları hakında fikir edinebilmek için de aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.


http://pdb.mehmetakif.edu.tr/

Müracatlar, ilanın yayına çıkmış olduğu tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapılmalıdır.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.