Kafkas Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016

02 Mayıs 2016 Pazartesi, 11:53
Kafkas Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016

Kafkas Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile vermiş olduğu ilana göre akademik personel alınacağını duyurdu. Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü öğretim üyesi alacaktır. Profesör, doçent, yardımcı doçent branşları için başvuruda bulunacakların  gerekli belgeleri hazırlayarak Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na müracaat etmeleri  gerekmektedir. 


Kafkas Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016‘da adaylar için 2547 sayılı Kanun’un 23.maddesi gereğince üniversitede  ayrıca Yabancı Dil sınavı yapılacaktır. Adaylara sınav tarihleri başvuruda bulunduğu birimlerce daha sonra duyurulacak olup, Yabancı Dil Sınav sonuçları birimlerince ilan edilecektir. 

ALINACAK PERSONEL
– Profesör : 3 Kişi
– Doçent : 5 Kişi
– Yardımcı Doçent : 16 Kişi

Kafkas Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016 için alınacak personeller ilgili branşa göre Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Sosyal Bilgiler Eğitimi, Ebelik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi ve diğer alanlarda istihdam sağlanacaktır. tüm başvurular, gazete ilanını takiben 15 gün içerisinde şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Profesörlüğe başvuracak adaylar yayınları arasında başlıca araştırma eserini bilimsel dosya içerisine koyacakları bir dilekçe ile ayrıca belirteceklerdir.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.