Çukurova Üniversitesi Personel Alımı

23 Mayıs 2016 Pazartesi, 06:25
Çukurova Üniversitesi Personel Alımı

Çukurova Üniversitesi Personel Alımı yapacağını duyurdu. Çukurova Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı resmi web sitesinde personel alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 23.05.2016 tarihinde başlayıp 24.06.2016 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunacak adayların sağlaması gereken başvuru şartları bulunmaktadır. Alım yapılacak birimlere göre başvuru yapan  adaylar sözlü mülakat sınavına alınaacaktır. 


Genel Nitelikler
– Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ve stajını tamamlamış olmak.
– 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel ve özel şartları sağlamak.
– Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcı
-Konuyu özetleyip kavrayabilme, kendisini ifade edebilme yeteneği ve mesleğe uygunluğu, temsil kabiliyeti, muhakeme yeteneğine sahip,

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler
– Başvuru Formu
– Diploma ya da mezuniyet belgesi
– 3 adet fotoğraf
– Özgeçmiş
– KPSS P3 Sonuç Belgesi

Başvurular 06.06.2016 tarihi olaraka açıklanan ilanda başvurular sahsen ya da posta ile yapılacak olup posta geçikmelerinden dolayı geç gelen başvurular geçersiz sayılacaktır

KPSS P3 puan türünden alınan en yüksek not alan adaylardan çağırılmaya başlanılacaktır. Sınav tarihinden en erken 5 gün en geç 15 gün içerisinde sınav sonuçları açıklanacaktır. Sınav konuları ver detaylı bilgi için ilan detaylarına gözatınız.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunan ya da belge veren adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Kazanılmış olan tüm akları iptal olacaktır.
Tüm bu ilanları güncel olarak takip etmek isteyenler isbilgisi.com internet sitemiz üzerinden veya mobil uygulamamızdan günlük olarak takipte edebilirsiniz.

İlan detayları için linki TIKLAYINIZ.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.