Batman Üniversitesi 31 Akademik Personel Alım İlanı 2016

18 Mart 2016 Cuma, 11:52
Batman Üniversitesi 31 Akademik Personel Alım İlanı 2016

Devlet Personel Başkanlığı resmi sayfası üzerinde yeni bir ilan yayınlandı.Batman Üniversitesi 31 Akademik Personel Alım İlanı 2016


Batman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından ilan edilen personel alımına ilişkin; üniversitemize 31 akademik personel alımı gerçekleştirilecektir. Alınacak olan personeller tam zamanlı görev yapacaklardır. İlan niteliklerine uyduğunu düşünen adaylar, belirtilen süre zarfları içerisinde tüm başvuru işlemlerini tamamlamalıdırlar. Yayınlanan ilan doğrultusunda, doçent, profesör ve yardımcı doçent alımları gerçekleştirilecektir.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için ilan süresi, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün geçerli olacak şekilde belirtilmiştir. 
Adaylar başvurularında, anabilim dalını belgeleyen dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdanı fotokopisi, hizmet belgeleri, fotoğraf, Ek-6 puanlama şablonunun doldurulmuş örneğini ve yayınlarını 6 takım nüsha şeklinde(dosya) ibraz/iletmek durumundalardır. Ayrıca çalışma ve yayınlar CD olarakta iletilecektir.

Özel şartlar kısmı boş bırakılan adaylarda, en az 1 yıllık süreyle görevde çalışmış olmaları aranmaktadır.

Batman Üniversitesi 31 Akademik Personel Alım İlanı 2016’ya başvuracak adaylar doçent, profesör ve yardımcı doçent kadrolarında ayrı ayrı ilanda belirtilen niteliklerin tamamını barındırmak durumundadırlar. Kişilerin bahsi geçen nitelikleri de ibraz etmesi gerekmektedir. İbrazı gerçekleştiremeyen adayların, nitelikleri ve belirttikleri geçersiz sayılacak olup tercihler konusunda etkisiz kılınacaktır. Tüm adaylar bahsi geçen nitelikleri belirtilen tarihler arasında ibraz etmelidirler.

Adaylar ilanla ilgili daha detaylı bilgilere ve başvuru koşullarına ulaşabilmek için; aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?7a90e457-aefe-4e6a-b94e-246772f57bb5

İlan Yayınlanma Tarihi:
18 Mart 2016
İlana Son Başvuru Tarihi: 01 Nisan 2016 şeklinde belirtilmiştir.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.