Bartın Üniversitesi 21 Akademik Personel Alımı 2016

28 Mart 2016 Pazartesi, 09:57

Üniversiteye; yayınlanan yeni ilan doğrultusunda 21 akademik personel alınacaktır. Bartın Üniversitesi 21 Akademik Personel Alımı 2016

Üniversitenin rektörlüğünden yayınlanan ilan doğrultusunda akademik personel alımları gerçekleştirilecektir.

Alınacak olan personeller yardımcı yardımcı doçent pozisyonunda çalışacaklardır. İlanın yürürlüğü Bartın Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğince gerçekleştirilecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların hazırlaması gereken belgeler; diploma fotokopisi ve kimlik fotokopisi, askerlik durumunu belirtir fotoğraf( en az 3 adet ), sicil kaydı, özgeçmiş, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan belgelerden 4 takım ( 4 nüsha ) olacak şekilde üniversitenin ilgili fakülte dekanlıklarına veya evraklarını posta yoluyla da yollayarak gerçekleştirebileceklerdir.

GENEL ŞARTLAR

Adayların 657 Kanunu’na uygun olması aranacaktır. 

Bartın Üniversitesi 21 Akademik Personel Alımı 2016’ya başvuruda bulunacak adayların, ilanda belirtilen tarihten itibaren 15 gün içerisinde başvuru yapma imkanları olmaktadır.

Daha sonrasında başvurular alınmayacaktır. İlana başvuran tüm adayların, belirtilen şart ve nitelikleri tam anlamıyla yerine getiriyor olması gerekmektedir. Aksi halde başvurular yapılamayacaktır. 

Bölümler:

Dil Bilim, Sosyoloji, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı, Bilgisayar ve Öğretim Tek. Öğretmenliği, Eğitim Programları ve Öğretim, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Müzik Eğitimi, Genetik, Tefsir, Hadis, İslam Hukuku, Tasavvuf, İslam Tarihi, Türk İslam Tarihi ve İslam Edeb. San., Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Bilimleri ve Malzeme olarak belirtilmiştir.

İlana başvurmak isteyen adaylar buraya tıklayarak başvuru gerçekleştirebilirler.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.