Balıkesir Üniversitesi Personel Alımı 2016

16 Mayıs 2016 Pazartesi, 13:27

Balıkesir Üniversitesi Personel Alımı yapacağını duyurdu. Balıkesir Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı resmi web sitesinde Akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 16.05.2016 tarihinde başlamıştır. İlan yayınlanma tarihi ile adaylar 15 gün içerisinde başvurularını geçekleştirebileceklerdir.


Kılavuzda belirtilen şartlara sahip adaylar, istenilen belgeler ile birlikte en son başvurabilecekleri tarih 30.05.2016 olarak açıklanmıştır. Adayların şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Üçüncü şahıslar ile , faks , posta ve elektronik posta ( e- mail ) ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuruda bulunacak adayların kılavuzu dikkatle okumaları ve koşulları sağlayan adayların başvuru yapmaları gerekmektedir. Gerçeğe aykırı başvuruda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adaylar göreve başlamış olsalar dahi geçersiz sayılacaktır.

Alınacak Personel

Tıp Fakültesi
Dahili Tıp Bilimleri Böl/ Enfeksiyon Hastalıkları ( Profesör ): 1 kişi

Başvuru Şartları
Başarı Belgesinin tasdikli örneği,
Özgeçmiş,
2 adet fotoğraf,
Hizmet Cetveli,
Yayın Listesi,
Etkinlik Değerlendirme Formu

Adayların başvuru dilekçelerinde T.C. Kimlik Numarası, yazışma adresi ile telefon numaralarını bildirmeleri gerekmektedir.
İlan şartlarına uygun olmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. Son başvuru tarihi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Adayların şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. E-posta, faks, üçüncü şahıslar ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adayların sınavları geçersiz sayılacak olup kazanmış oldukları adaylık hakları geçersiz sayılacaktır. Göreve başlamış olsalar dahi iptal edilecektir. 

İlan kılavuzuna erişmek için TIKLAYINIZ.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.