Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2016

08 Haziran 2016 Çarşamba, 10:37
Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2016

Amasya Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla duyurmuş olduğu ilanda akademik personel alımı yapacağını duyurdu.Amasya Üniversitesi Rektörlüğü’nce yayınlanan ilanda akademik personel alımı yapılacağını duyurdu.

Bugün( 08 Haziran 2016) yayınlanan Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2016 ilanında son başvuru tarihi 22 Haziran 2016. Profesör ve Doçent kadrosuna başvurular, ilanın resmi gazete de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Personel Daire Başkanlığı’na, Yardımcı Doçent kadrolarına başvurular ise ilanın ulusal gazete de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde ilgili birime şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

Amasya Üniversitesi toplamda 13 akademik personel alacak. 

GENEL ŞARTLAR
-Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların dilekçelerine 6 nüsha başvuru dosyası ekleyerek teslim etmeleri gerekmektedir.
-Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların dilekçelerine 4 nüsha başvuru dosyasını ekleyerek teslim etmeleri gerekmektedir.
-Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların dilekçelerine 4 nüsha başvuru dosyasını ekleyerek teslim etmeleri gerekmektedir. (Başvuru dilekçesine hangi dilden sınava girileceği belirtilecektir.)
-Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
-Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
-Yardımcı Doçent kadrosuna, Profesör ve Doçentler; Doçent kadrosuna Profesörler müracaat edemezler. 

Amasya Üniversitesi Akademik Personel alım ilanına http://www.amasya.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU
– Başvuru dilekçesi http://amasya.edu.tr/idari/personel-daire-baskanligi/formlar.aspx adresinden temin edilecektir.
– Fotoğraf ( 6 adet )
– Özgeçmiş
– Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi ve Doçentlik Belgesi (Noter Onaylı) (Doçentlik Belgesi, Profesör ve Doçent kadrosuna başvuran adaylardan istenilmektedir.)
– Yayın listesi 6- Kurum dışından başvuranlardan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanlar için onaylı hizmet belgesi
– Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi ( Kurum dışından başvuranlardan )
– Nüfus cüzdanı fotokopisi Başvuru Dosyası
– Özgeçmiş
– Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi ve Doçentlik Belgesi (Doçentlik Belgesi, Profesör ve Doçent kadrosuna başvuran adaylardan istenilmektedir.)
– Yayın Listesi

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.  
Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.