Akademik Personel Alan Üniversiteler 2016

07 Mart 2016 Pazartesi, 10:10

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanlara göre toplamda 135 Akademik Personel Alımı yapılacağı duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanlara göre toplamda 135 Akademik Personel Alımı yapılacağı duyuruldu. Hemen hemen her ilde üniversite açılmasından dolayı üniversitelerde personel açığı doğmayabaşladı. Özellikle üniversite bünyesinde sürekli açılan yeni fakülteler ve bölümlerden dolayı, akademik personel ilanlarının sayısı her geçen gün artmaya başladı.

Akademik Personel Alan Üniversiteler 2016 yılında şu an için Uşak Üniversitesi ,Sakarya Üniversitesi , Ordu Üniversitesi, Türkiye Ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü , Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ,Akdeniz Üniversitesi , Dicle Üniversitesi ,Siirt Üniversitesi ,Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ve aşağıda linkini verdiğimiz daha onlarca üniversite akademik personel alımı yapmaktadır.

ALINACAK PERSONEL
– Akademik Personel : 135 Kişi

ŞARTLAR
– Her ilan için farklı ilanlar olduğu için ilgili linkten detaylı takip edebilirsiniz


Akademik Personel Alan Üniversiteler 2016 ilanı için başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir. Bir adayın sadece bir kadroya başvurma imkânı vardır. Tüm akademik ilanlar için isbilgisi.com sitenizi sürekli takip etmenizi ve aşağıda bulunan linki ziyret etmenizi öneriyoruz.Tüm ilanlara bakmak ve başvuru koşullarını öğrenmek için alttaki linki takip edebilirsiniz.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=5&lb=Akademik%20PersonelYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.