Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016

09 Mart 2016 Çarşamba, 11:24
Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünden verilen ilana göre, 7 adet akademik personel alımının gerçekleştirileceği belirtildi.Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre, tam zamanlı görev yapmak üzere personel alımları gerçekleştirilecektir. Başvuracak adayların 657 sayılı kanunun 48.maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016’ya başvuracak adaylar için açıklamalar aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

Açıklamalar:

1- Profesör kadrosuna müracat edecekler için; dilekçeleri eki ile birlikte özgeçmişlerini, noter tasdiki bulunan doçentlik belgesini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıflarını, yönettiği doktora çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile birlikte başvurmaları gerekli görülürken;

2- Yardımcı Doçent Kadrosuna Müracat Edecekler için ise: Yabancı dillerini belirten bir dilekçe, özgeçmişleri, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan  4 takım dosya ve noter tasdikli mezuniyet belgesi nin noter tasdiki bulunan sureti ile Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel ilanına başvurularını yapabileceklerini belirtmişlerdir.

Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alımı için müracaat tarihi ve yeri:

Profesör ve Doçent adaylarının, üniversitenin Personel Daire Başkanlığına, diğer adayların ilgili birimlere bizzat müracat etmesi gerekmektedir. Ayrıca; Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016 için Yardımcı Doçent Adaylarına yönelik yapılacak olan yabancı dil sınavının da yer ve tarihi ilgili birimlerce bildirilecektir.

Alınacak Fakülteler ve Personel Sayıları

Tıp Fakültesi : 3 Personel ( Cerrahi Tıp Bilimleri )

İslami İlimler Fakültesi : 2 Personel ( Temel İslam Bilimleri )

Mühendislik Fakültesi : 2 Personel ( Çevre Mühendisliği )

Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı 2016

Başvuru Tarihleri

09 Mart – 23 Mart 2016Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.